Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ КОМЕРЦІЙНИМ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

27 липня 2017 року у Львові відбувся ІІІ-й щорічний регіональний Форум з безпеки дорожнього руху на тему "Втілення європейського досвіду в забезпеченні безпеки перевезення пасажирів комерційним автомобільним транспортом. Нормативно-правові та практичні аспекти медичного забезпечення безпеки дорожнього руху». 

Читать дальше

Рівень ефективності виконання заходів державного контролю на транспорті повинен бути підвищений, - Юрій Лавренюк

10 липня заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк взяв участь у засіданні Колегії Укртрансбезпеки щодо підведення підсумків роботи Державної служби України з безпеки на транспорті за І півріччя 2017 року.

В ході засідання заступник Міністра інфраструктури зазначив, що останнім часом особливо гостро стоїть питання щодо випадків затримання працівників Укртрансбезпеки під час отримання неправомірної вигоди, що є неприпустимо: «Кожен керівник того, чи іншого територіального підрозділу Укртрансбезпеки несе персональну відповідальність за своїх підлеглих. Такі випадки є неприпустимими і робота працівників повинна здійснюватись прозоро. Якщо подібні випадки будуть повторюватись, то до керівників Укртрансбезпеки та підлеглих, які зловживають своїм службовим становищем будуть вживатися жорсткі заходи впливу та звільнення з займаних посад».

Читать дальше

 «Сірі» перевізники не повернуться до старої системи, коли все можна «порішати»

Михайло Ноняк, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті

Перевізники страйкують. Чому? Кажуть, що у них і у їхніх сімей забирають шматок хліба. Ми можемо сьогодні пошкодувати їх. Але завтра, можливо, доведеться оплакувати рідних чи близьких людей, які травмувались в маршрутці, в якої на ходу відвалилось колесо.

Читать дальше

ТАЄМНИЙ АГЕНТ: ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ 

Випуск проекту "Таємний агент - Громадський транспорт" - фільм-розслідування Нового каналу, який показав глядачам справжній стан речей у сфері громадського траснпорту.

Читать дальше

Навчальна поїздка до Німеччини 

З 27 по 31 березня, відбулася навчальна поїздка до НімеччиниКонсультативною місією ЄС в Україні (КМЄС) у рамках роботи з підготовки Національної стратегії з безпеки дорожнього руху на 2017 – 2022 рр. була організована поїздка до Німеччини з метою вивчення функціонування системи безпеки дорожнього руху, взаємодії екстрених служб та правового врегулювання зон відповідальності кожного відомства (органів місцевого самоврядування, поліції, рятувальників та ін.). 

Читать дальше

 Посвідчення водія за $400. Українці купують права не виходячи з дому

Посвідчення водія і досі можна придбати онлайн. Реформа МВС та ліквідація МРЕВ – поки не змогли подалати корупцію у цьому питанні.

Так отримати права може навіть сліпий – медичних довідок ніхто не проситиме. Якщо не хочете чекати – за $400 у столиці вам організують документ за три дні. Але ця послуга лише для своїх, через перевірених посередників.

Читать дальше

Основні показники діяльності Державної служби України з безпеки на транспорті у 2016 році

Відповідно до Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 103, на Укртрансбезпеку покладено завдання щодо здійснення державного нагляду (контролю) за безпекою на транспорті, забезпечення надання адміністративних послуг, проведення розслідувань аварій та катастроф на транспорті, нормативно-правове забезпечення безпеки на транспорті тощо.

Читать дальше

ДО УВАГИ  КЕРІВНИКІВ АВТОШКІЛ!

Рішенням Регуляторної служби України № 9 від 19.12.2016 "Про необхідність усунення Міністерством внутрішніх справ України порушень принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" , в підготовці якого брала участь ВГО "Громадський комітет транспортної безпеки", буде внесено зміни до Інструкції про порядок організації та контролю за підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації водіїв транспортних засобів, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 07.12.2009 № 515, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22.01.2010 за № 73/17368, шляхом вилучення із редакції цієї Інструкції пунктів 26-37 в частині встановлення вимог щодо одноосібного права органами з надання сервісних послуг МВС видачі бланків свідоцтв про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, а також порядку ведення обліку цих бланків свідоцтв та здійснення контролю за їх використанням.

Читать дальше

 В Україні впровадять тренінг “Випробуй у безпеці” у найбільших автошколах

17 листопада, за сприяння Головного сервісного центру МВС та за ініціативи Всеукраїнського об’єднання автошкіл відбулась презентація тренінгу «Випробуй у безпеці», який орієнтовано на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Незабаром тренінг включать в програму навчання 40 топових автошкіл та профільних освітніх установ України з метою підвищення відповідальності поміж громадян, що планують стати водіями.

Читать дальше

КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ У СТАНІ АЛКОГОЛЬНОГО ЧИ НАРКОТИЧНОГО СП’ЯНІННЯ: ПРОБЛЕМИ ВИЯВЛЕННЯ ТА ДОВЕДЕННЯ ПРАВОПОРУШЕННЯ

16 листопада відбувся круглий стіл, темою якого було вдосконалення системи виявлення та доведення факту керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. У обговоренні, ініційованому Громадською радою при МВС України, взяли участь представники Нацполіції, МОЗ України, ВГО "Громадський комітет транспортної безпеки", інших громадських організацій та об’єднань.

Читать дальше

 Тиждень безпеки дорожнього руху

14 листопада стартує Тиждень безпеки дорожнього руху. З матеріалами соціальної кампанії можна ознайомитися нижче:

Читать дальше

Укравтодор закликав водіїв звертатися за допомогою у зв`язку з погіршенням погодних умов 

Внаслідок переміщення активного циклону з південного заходу та починаючи з територій Чернівецької, Івано-Франківської областей протягом доби випала значна кількість опадів у вигляді снігу.

У зв'язку з суттевим погіршенням погодних умов у більшості областей України, Укравтодор закликав надсилати фото стану проїзду на дорогах загального користування з чіткими координатами на електронну адресу press.ukravtodor.2016@gmail.com.

Читать дальше

 ВЕЛИКИЙ ПАКЕТ ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЕКТІВ

 

Читать дальше

Прес-анонс конференції: «ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ ВИЯВЛЕННЯ ТА ДОВЕДЕННЯ КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ ОСОБОЮ, ЯКА ПЕРЕБУВАЄ У СТАНІ АЛКОГОЛЬНОГО ЧИ НАРКОТИЧНОГО СП`ЯНІННЯ»

Дата проведення: 16 листопада 2016 року.           

Місце проведення: МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ (м. Київ вул. ак. Богомольця, 10)        

Час початку конференції: 12.00 

Учасники конференції: представники Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Міністерства охорони здоров'я України, Голова громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України Володимир Мартиненко, Голова ВГО «Громадський комітет транспортної безпеки» Юрій Папіровий та інші. 

Читать дальше

 З 14 ПО 20 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 – 2020 років, з 14 по 20 листопада 2016 року в Україні відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху.

Щороку Міністерство інфраструктури України спільно з Державною службою України з безпеки на транспорті, Державним агентством автомобільних доріг України та іншими підприємствами, установами та організаціями автотранспортної галузі України бере активну участь у Тижні безпеки дорожнього руху та долучається до низки заходів, що реалізуються в рамках його проведення. 

Читать дальше
Загрузить еще