Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель
Назад к списку

ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ КОМЕРЦІЙНИМ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

27 липня 2017 року у Львові відбувся ІІІ-й щорічний регіональний Форум з безпеки дорожнього руху на тему "Втілення європейського досвіду в забезпеченні безпеки перевезення пасажирів комерційним автомобільним транспортом. Нормативно-правові та практичні аспекти медичного забезпечення безпеки дорожнього руху». 


Захід проходив в конференц-залі готелю "Таурус" (м. Львів).Організаторами заходу стали: Місцевий осередок ВГО «Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області», за підтримки Львівської обласної державної адміністрації

Згідно з даними правоохоронців, 124 людини загинули у ДТП з початку 2017-го року. Це на 29% більше аніж в аналогічний період минулого року.Загалом в аваріях травмувались 1400 учасників дорожнього руху, а це на 24% більше ніж минулого року. 35% від загальної кількості ДТП складає наїзд на пішоходів.

Основні причини ДТП – порушення правил дорожнього руху, перевищення швидкості та водіння у нетверезому стані.Саме тому, цьогоріч на захід було запрошено відповідальних за безпеку дорожнього руху та медичних працівників, які здіснюють передрейсові медичні огляди водіїв, тобто, осіб, які безпосередньо щодня контактують з водіями транспортних засобів.Це дало змогу побудувати конструктивний діалог і провести Форум у вигляді обговорення актуальних питань з безпеки дорожнього руху. 

Участь у форумі також взяв в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло, який долучився до обговорення питань безпеки автотранспортних перевезень. Також був присутній представник служби БДР підприємства-гіганта "Транс-Сервіс-1", яке здійснює міжнародні вантажні автоперевезення. 

В ході роботи Форуму обгооврено питання посилення контролю за дотриманням правил дорожнього руху, запросивши до участі в заході представника автотехнічного відділу ГУ НП у Львівській області.Зокрема, про розвиток та виховання свідомості задля безпечної поведінки водіїв комерційного автомобільного транспорту, про можливі шляхи та способи проводити більш ефективні інструктажі з БДР, застосовуючи, наглядну агітацію та відео з резонансними ДТП, а також з використанням при проведення інстурктажів окулярів Drunk Busters, що дасть змогу привернути увагу до проблем керування ТЗ у стані алкогольного чи наркотичного сп`яніння. 


В ході Форуму розглянуто декілька резонансних ДТП і причини їх скоєння, а також надано рекомендації, як уникнути подібних ситуацій. Про психофізіологічну експертизу, що дає змогу визначити придатність водія до виконання своїх функцій та правове врегулювання медичної практики (зокрема, ліцензування медичної практики). 

Крім того, про основні аспекти медичного забезпечення безпеки дорожнього руху та алгоритми надання невідкладної допомоги на догоспітальному етапі – «Встигнути врятувати» та про продукцію української компанії Healer розповіла директор Тренінгового центру «Прикладна Безпека» - Антоніна Загроцька. 

Присутні мали можливість потренуватися з допомогою манекенів проводити серцево-легеневу реанімацію, за допомогою турнікетів та бандажів навчитися спиняти критичні кровотечі. 


Загалом, Форум вдався! Учасникам сподобався такий експериметальний формат, під час якого була можливісь налагодити нові контакти, поділитися досвідом та почерпнути додаткові знання з питань забезпечення безпеки дорожнього руху. Особливо цікавою була інформація про діяльність служби БДР підприємства "Транс-Сервіс-1" з використанням новітніх технолоігчних засобів.