Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель
Назад к списку

 В Україні впровадять тренінг “Випробуй у безпеці” у найбільших автошколах

17 листопада, за сприяння Головного сервісного центру МВС та за ініціативи Всеукраїнського об’єднання автошкіл відбулась презентація тренінгу «Випробуй у безпеці», який орієнтовано на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Незабаром тренінг включать в програму навчання 40 топових автошкіл та профільних освітніх установ України з метою підвищення відповідальності поміж громадян, що планують стати водіями.


«Для сервісних центрів МВС важливо підтримувати всі соціальні ініціативи, які будуть навчати водіїв не тільки правилам дорожнього руху, але і підвищувати соціальну відповідальність. Представлений тренінг та окуляри дають можливість показати людині наскільки безвідповідально сідати за кермо у стані алкогольного сп’яніння. Автошколи до яких будуть передані навчальні матеріали щороку готують близько 60 тисяч водіїв. До слова, на сайті Головного сервісного центру МВС ми створили інтерактивну карту, яка містить інформацію про найближчі за місцем розташування заклади з підготовки водіїв, які мають акредитацію. У подальшому плануємо створити рейтинг автошкіл - він дозволить призупиняти діяльність тих автошкіл, які не відповідають кваліфікаційним вимогам» - зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. 

В Україні щороку більше 3200 осіб отримують травми в результаті аварій, пов’язаних з керуванням транспортними засобами у нетверезому стані. Близько 400 людей отримують травми несумісні з життям. Відповідно, кожні 8 годин одна людина отримує смертельні травми з вини нетверезих водіїв. 

Голова Всеукраїнського об’єднання автошкіл Ілля Щербина презентував навчальні матеріали, котрі використовуватимуться у програмі тренінгів та спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», що імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають 

Заголовок

Вы можете выбрать стиль текста, его начертание и цвет

Галерея

ВГО "Громадський комітет транспортної безпеки"© 2016 uKit

Контакти

Телефон +38(044)223-30-20
Адрес Україна, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, буд. 4-В, оф. 132, 02002
E-mail ktb.kyiv@gmail.com

Пляжный отдых на море

 
Контакти

ВГО "Громадський комітет транспортної безпеки"© 2016 uKit

 
  • Україна, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, буд. 4-В, оф. 132, 02002
  • +38(044)223-30-20
 

школа норвежского языка

 

школа норвежского языка

Небольшое описание вашей фирмы, товаров или услуг.

 
Контакти

школа норвежского языка

ВГО "Громадський комітет транспортної безпеки"© 2016 uKit